• Пт. Июл 9th, 2021

Викрито корупцію в ритуальній службі Києва

Июл 9, 2021

Викрито корупцію в ритуальній службі Києва

Фото: СБУ СБУ викрила корупційні дії в ритуальній службі Києва

Кілька посадових осіб комунального підприємства налагодили незаконний механізм отримання грошей з громадян за надання ритуальних послуг.

СБУ викрила масштабні угоди в ритуальній службі спеціалізованого КП Спецкомбінат ПКПО. Зловмисники вимагали хабарі за виділення місць для поховання на кладовищах Києва. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

«За попередніми даними слідства, кілька посадових осіб комунального підприємства налагодили незаконний механізм отримання грошей з громадян за надання ритуальних послуг. За різні суми хабарів учасники схеми «гарантували» людям сприяння у виділенні місць для поховання», — йдеться в повідомленні.

Встановлено, що до протиправної діяльності організатори залучили двох посередників, представлялися працівниками столичних кладовищ, і вимагали гроші за «послуги».

Задокументовано факт отримання зловмисниками 3 і 5 тисяч доларів за виділення двох місць на Лісовому кладовищі.

Правоохоронці затримали одного з посередників при отриманні 6 тисяч доларів США за виділення ще одного місця для поховання.

Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності організаторів та інших учасників протиправної діяльності.

Раніше повідомлялося, що 2 червня в Києві на території Лісового кладовища і в приміщеннях комунальних ритуальних служб правоохоронці провели обшуки.

Також в Ірпені виник конфлікт між двома організаціями, які займаються ритуальними послугами.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись