• Ср. Апр 21st, 2021

У Будинку профспілок на Майдані планують відкрити покерний клуб — CМИ

Янв 28, 2021

У Будинку профспілок на Майдані планують відкрити покерний клуб - CМИ

Фото: wikimedia.org У Будинку профспілок хочуть відкрити покерний клуб

Підвал будинку здали в оренду на 10 років під клуб спортивного покеру, але з’ясувалося, що там планують грати і на гроші.

  У Будинку профспілок на майдані Незалежності в Києві планують відкрити покерний клуб на тисячу квадратних метрів. Про це повідомляє Слідство.Info у четвер, 28 січня.   У Федерації профспілок раніше заявляли, що відкриття розважальних закладів у Будинку профспілок є недоцільним. Підвальне приміщення площею близько тисячі квадратів Федерація профспілок віддала в оренду більш як півтора року тому. Згідно з інформацією Держреєстру нерухомості, цей простір планують використовувати для роботи клубу спортивного покеру. Договір оренди розрахований на 10 років.   Раніше покер в Україні визнали видом спорту — тобто «інтелектуальною спортивною грою», а не азартною. Тоді контроль над цим видом спорту довірили Всеукраїнській федерації спортивного покеру. У той же час ключова різниця між спортивним і азартним покером полягає в тому, що в спортивний покер не грають на гроші.   Журналісти Слідство.Info потрапили в майбутній покерний клуб у Будинку профспілок і з’ясували, що там, зокрема, планують грати на гроші. Особа, яка назвалася завідувачем клубу, показала журналістам VIP-кімнати, у яких, за її словами, можна буде грати на «кеш», тобто на гроші. Крім того, на території клубу буде ресторан і місце для куріння кальяну.   Зараз Всеукраїнську федерацію спортивного покеру очолює Сергій Єфименко. Він же, за інформацією Слідство.Info, безпосередньо пов’язаний з мережею Full House, яка і відкриває покерний клуб у Будинку профспілок. Єфименко є співвласником компаній, які працюють під торговою маркою Full House. Йому ж належить і сама ця торгова марка. Частка в розмірі 15% в покерному клубі на Хрещатику належить сестрі Сергія Єфименка Ользі.   У коментарі виданню Єфименко заперечує, що в новому клубі гратимуть на гроші.   «Це нонсенс. Там на гроші грати не будуть. Там тільки турніри проводитимуть», — запевнив Єфименко.  

  Нагадаємо, що в 2018 році в Будинку профспілок відкрили ресторан KFC, але після скандалу керівництво ресторану в Будинку профспілок на майдані Незалежності прийняло рішення про закриття закладу.   Суд заарештував низку об’єктів Федерації профспілок  

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись