• Сб. Сен 25th, 2021

У Департаменті освіти КМДА тривають обшуки

Авг 18, 2021

У Департаменті освіти КМДА тривають обшуки

Фото: kyiv.gp.gov.ua Проводяться обшуки в Департаменті освіти КМДА

Чиновники незаконно використовували бюджетні кошти в розмірі понад 1 млн грн з метою їхнього подальшого привласнення.

Правоохоронці проводять обшуки в Департаменті освіти і науки КМДА та комунальному підприємстві в рамках розслідування кримінального провадження за фактами нецільового використання коштів бюджету м. Київ, передбачених на обслуговування модульних індивідуальних теплових пунктів і вузлів обліку теплової енергії в навчальних закладах, і можливого привласнення їх шляхом зловживання службовим становищем. Про це в середу, 18 серпня, повідомляє прес-служба Київської міської прокуратури

Згідно з матеріалами слідства, посадові особи Департаменту та КП Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Київ протягом 2019-2020 років всупереч вимогам бюджетного законодавства внесли до плану використання бюджетних коштів витрати на цілі, не передбачені розпорядженням КМДА і бюджетом міста Києва, що призвело до нецільового використання бюджетних коштів у розмірі понад 1 млн грн з метою їхнього подальшого привласнення, — йдеться в повідомленні.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, проводяться необхідні слідчі (розшукові) дії з метою встановлення інших учасників злочину.

Як повідомлялося раніше, за фактом розтрати коштів, виділених на закупівлю шкільних меблів, проводяться обшуки в приміщеннях Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної державної адміністрації в місті Києві, а також за місцем проживання осіб, причетних до розтрати коштів місцевого бюджету.

У Харкові викрили розкрадання 590 млн з бюджету

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись