• Пн. Май 24th, 2021

У ДФС підбили підсумки масштабних обшуків у Києві

Май 24, 2021

У ДФС підбили підсумки масштабних обшуків у Києві

Фото: facebook.com/SFSofUkraine За матеріалами ДФС виявили розтрату мільйонів гривень в Києві

Правоохоронці провели обшуки за дев’ятьма справами, які розслідує фіскальна служба в столиці.

Державна фіскальна служба підбила підсумки обшуків, проведених в останні тижні в КМДА, столичних комунальних підприємствах та підрядних компаніях. Подробиці розслідувань повідомив глава ДФС Вадим Мельник в ефірі Свободи слова Савіка Шустера.

За його словами, збір доказової бази у кримінальних справах, в рамках яких були проведені обшуки, зайняв від 4 до 6 місяців. Всього ДФС розслідує дев’ять кримінальних справ, що стосуються ухилення від сплати податків і розкрадань майна міської громади Києва.

Так, одна зі справ стосується можливих розкрадань 80 млн грн, які були перераховані підприємству Київметробуд за фіктивний ремонт спеціалізованого тунелепрохідного комплексу. Наразі з’ясовують, хто привласнив цю суму, а також технічний стан об’єктів ремонту.

Також ДФС розслідує можливі розкрадання при ремонті трамвайної лінії в Деснянському районі Києва, від станції метро Лісова до Дарницького вокзалу. Вартість ремонту одного кілометра колії склала 82 млн грн. При цьому наголошується, що гроші за ремонт отримала фірма, яка не проводила ремонт — його виконувало КП Київпастранс.

Крім того, Мельник розповів про можливі маніпуляції з тендерами в Київтеплоенерго. Там із загальної суми тендерів в 260 млн грн суми порушень можуть складати від 16 млн до 36 млн грн.

Разом з тим, глава ДФС закликав не шукати політичне підґрунтя в діях правоохоронців.

Раніше в ДФС повідомляли, що провели 31 обшук в комунальних підприємствах Києва та підрядних організаціях, в результаті чого виявили несплату податків на 100 мільйонів гривень.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись