• Пн. Янв 25th, 2021

У ДСНС назвали кількість пожеж в 2020 році

Янв 4, 2021

У ДСНС назвали кількість пожеж в 2020 році

Фото: ГСЧС У ДСНС підрахували кількість пожеж в будинках українців в 2020 році

Рятувальники закликали українців бути обережнішими з обігрівачами і побутовою технікою, а також новорічною атрибутикою.

У 2020 році в житловому секторі України сталося понад 30 тисяч пожеж. Про це повідомляє ДСНС в неділю, 3 січня.

«У 2020 році в житловому секторі країни сталося понад 30 000 пожеж. З приходом зими кількість загорянь в побуті стрімко зростає, адже громадяни обігрівають свої будинки електроприладами, камінами, печами, при цьому, часто не дотримуються правил пожежної безпеки. Щоб запобігти трагічним подіям і загибелі людей на пожежах, рятувальники, напередодні святкових вихідних, здійснювали активну профілактичну роботу в приватному секторі на території всієї країни», — сказано в повідомленні.

Зокрема, рятувальники закликають українців бути обережними: не курити в ліжку; стежити за справністю електромережі, не допускати її надмірного навантаження; виходячи з приміщень, не залишати включеними телевізори, праски тощо; не залишати дітей без нагляду і не дозволяти їм грати сірниками; використовувати пічне опалення та прилади для обігріву, дотримуючись правил пожежної безпеки.

Крім того, в ДСНС закликають бути обережними у поводженні з новорічною атрибутикою — електричними гірляндами, свічками, бенгальськими вогнями і піротехнічними виробами.

Нагадаємо, що раніше в ДСНС повідомили кількість загиблих від пожеж в новорічну ніч. У житловому секторі України відбулося 84 випадки загорянь. ДСНС закликає громадян подбати про протипожежну безпеку житла.

Рік, що минає 2020 рік у фотографіях

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись