• Вт. Июн 1st, 2021

У Києві другий місяць поспіль виявився холоднішим за норму

Июн 1, 2021

У Києві другий місяць поспіль виявився холоднішим за норму

Цьогоріч в Києві був холодний і дощовий травень

Найхолодніше в Києві було 9 травня, коли мінімальна температура під ранок опустилася до +3,4 градусів.

У травні середньомісячна температура повітря в Києві склала 14,4 градусів тепла. Це на 1,4 градуса холодніше від кліматичної норми, повідомляє Центральна геофізична обсерваторія у вівторок, 1 червня.

За даними вчених, найхолодніше в Києві було 9 травня, коли мінімальна температура під ранок опустилася до +3,4 градусів, а найтепліше — 16 травня, коли максимальна температура після полудня піднялася до +25,1 градусів.

«Травень, як і рік тому, виявився щедрим на опади, яких на проспекті Науки, 37 випало 74 мм, або 114% кліматичної норми», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, цьогоріч квітень Києві також був холоднішим за норму — на цілих 2 градуси. Мінімальна температура була зафіксована 8 квітня, коли стовпчик термометра під ранок показав -0,5 градусів.

Також синоптики озвучили прогноз погоди на червень в Україні. Середньомісячна температура повітря очікується в межах 18-22 градусів тепла, а в гірських районах — 14-15 градусів тепла. Це на 1-1,5 градусів вище від середніх багаторічних значень.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись