• Сб. Июн 5th, 2021

У Києві натовп людей чекає COVID-щеплення

Июн 5, 2021

У Києві натовп людей чекає COVID-щеплення

Фото: t.me/Segodnya У Києві довгі черги на вакцинацію

Люди займали чергу ще з 5 години ранку. Передбачалося що будуть дві черги — із запрошених і всіх бажаючих, однак за фактом всіх відправляли в одну довгу чергу.

У Києві біля центру масових щеплень на Броварському проспекті в суботу, 5 червня, з раннього ранку вишикувалася черга на вакцинацію від COVID-19, повідомляє УНІАН.

Зазначається, що люди займали чергу з 5-6 ранку. Всі стоять під пекучим сонцем, деякі кияни принесли з собою розкладні стільці. Втім, повідомляється, що заради щеплення в Київ приїжджають і іногородні.

Місцева влада запланувала, що бажаючі вакцинуватися повинні утворити дві черги:

  •     з тих, хто отримав смс-повідомлення із запрошенням;
  •     з тих, хто зареєструвався на порталі або в додатку Дія, але не отримав відповіді (жива черга).

Однак, як повідомили журналісти, всіх відправляли в одну чергу, через що деякі люди, які отримали запрошення, просто йшли додому. Зазначається, що черга почала сильно збільшуватися з 9 ранку.

Тим часом в Полтаві справи з вакцинацією, за даними Сегодня, йдуть трохи краще. Центр вакцинації тут відкрили на 10 хвилин раніше від запланованого, оскільки людей було вже досить багато. Черга одна і займає її той, хто прийшов останнім. Зараз в черзі 30-40 осіб.

Вакцинують людей в приміщенні юридичного інституту.

 

Нагадаємо, на минулих вихідних в Україні вперше відкрилися центри масової вакцинації — в Києві, Львові та Одесі. За два дні там отримали щеплення майже 5 тисяч осіб.

В Україні на вихідних відкриють центри вакцинації в п’яти областях

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись