• Сб. Май 29th, 2021

У Києві величезна черга в центр COVID-вакцинації

Май 29, 2021

У Києві величезна черга в центр COVID-вакцинації

Фото: РБК-Украина

При собі обов’язково потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код і мобільний телефон для підтвердження запису на вакцинацію в додатку Дія.

У Києві відкрився центр вакцинації від коронавірусу COVID-19 на базі Міжнародного виставкового центру. Вранці там зібралася черга з сотень людей, повідомляє РБК-Україна в суботу, 29 травня.

«В основному вакцинуватися прийшли пенсіонери, яких запросили сімейні лікарі. Крім того, прийшли молоді люди, які «дізналися про центр вакцинації з новин». У більшості присутніх, за їхніми словами, мотивацією прийти вакцинуватися був не страх захворіти, а бажання, щоб «скоріше закінчилася пандемія і локдауни», — пише видання.

При собі обов’язково потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код, мобільний телефон для підтвердження запису на вакцинацію в додатку Дія. Щеплення роблять вакциною CoronaVac.

Вакцинація триватиме в суботу та неділю з 10:00 до 18:00 години.

Нагадаємо, 29 травня в Україні повинні заробити три нові центри масової COVID-вакцинації — в Києві, Одесі та Львові. Вони будуть працювати у вихідні дні.

Також повідомлялося, що в Україні мільйон осіб прищепили першою дозою від COVID-19. Повну вакцинацію пройшли майже 124 тисячі осіб.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись