• Вт. Авг 3rd, 2021

У Києві відкрили сквер на честь розвідника Шаповала

Июн 27, 2021

У Києві відкрили сквер на честь розвідника Шаповала

Фото: КГГА У Києві відкрили сквер Шаповала

У церемонії відкриття скверу і пам’ятного знака, присвяченого українським розвідникам, взяв участь мер Києва Віталій Кличко.

  У неділю, 27 червня, в річницю загибелі генерал-майора Максима Шаповала, в Києві на Повітрофлотському проспекті, 11-13 відкрили сквер у його честь, повідомила прес-служба Київської міської державної адмінстрації.   У церемонії відкриття скверу і пам’ятного знака, присвяченого українським розвідникам, взяв участь мер Києва Віталій Кличко.   У центрі скверу встановили садово-паркову скульптуру з емблемою Головного управління розвідки МО України — пам’ятний знак, присвячений українським розвідникам. Автор проекту — народний художник України Микола Білик.  

У Києві відкрили сквер на честь розвідника Шаповала

КМДА   «Раніше ми відкрили меморіальну дошку, встановили на фасаді будинку, де жив Максим Шаповал. Його ім’ям вже назвали вулицю, на якій він жив. І я щиро вдячний громаді Солом’янського району, всім людям, з якими ми створювали цей красивий сквер і встановили в ньому пам’ятний знак, присвячений українським розвідникам», — заявив Кличко.   Нагадаємо, що Шаповал загинув у Солом’янському районі Києва 27 червня 2017 року. Його машину підірвав, згідно з версією слідства, житель Донецька Олег Шутов, який діяв за вказівкою так званого «МГБ ДНР». Розвідника нагородили званням Герой України посмертно.    

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись