• Пт. Июл 16th, 2021

У Києві відкрився Інноваційний центр хірургії серця та судин “Добробут”

Июл 16, 2021

У Києві відкрився Інноваційний центр хірургії серця та судин “Добробут”

Фото надане рекламодавцем

15 липня відбулося відкриття Інноваційного центру хірургії серця та судин Медичної мережі “Добробут” за адресою: місто Київ, Повітрофлотський проспект, 54. Подивитися зібралися партнери мережі, медична спільнота і журналісти.

“Дуже приємно, що в нашому місті відкриваються такі сучасні медичні центри. Сьогодні головне завдання – щоб кияни могли отримати кваліфіковану, якісну медичну допомогу як  у державних медичних закладах, так і в приватних. Відкриття цього центру – черговий приклад успішної співпраці. Київ сьогодні – це місто, яке дає багато можливостей для розвитку бізнесу за простими та прозорими правилами”, – відкрив захід Київський міський голова Віталій Кличко.

У Києві відкрився Інноваційний центр хірургії серця та судин “Добробут”

 

Фахівці центру провели для гостей цікаву екскурсію та детально розповіли про кожний підрозділ. Для журналістів організували захопливий квест:

“Ми хотіли, аби для представників ЗМІ знайомство з центром стало захопливим та корисним. В рамках нашого квесту, учасники вперше змогли спробувати себе у ролі хірурга, судинного хірурга та побути на пості старшої медичної сестри. Ми віримо, що набутий досвід стане корисним для журналістів”, – розповідає про ідею реалізації маркетинг-директорка Медичної мережі Олена Ніколаєнко.

Атмосферу заходу створювали ведучий Нікіта Добринін та відомий композитор-піаніст Євген Хмара.

“Інноваційний центр хірургії серця та судин – це 9 поверхів і 10 000 кв. м, обладнаних відповідно до світових вимог надання медичного сервісу. Потужність центру дозволяє розмістити 71 пацієнта на стаціонарне лікування, де в комфортних умовах вони зможуть отримати якісну і своєчасну допомогу. Поліклінічне відділення прийматиме до 500 пацієнтів на день. Провідні технології у діагностиці та лікуванні – важливе досягнення нашої Медичної мережі. Інноваційний центр оснащений найсучаснішим медичним обладнанням, серед яких ангіограф Siemens Artis Q і томограф Siemens Soma-tom X останнього покоління”, – розповів Генеральний директор ММ “Добробут” Калашніков Олег Володимирович.

 

 

Завідувач відділення кардіохірургії з блоком інтенсивної терапії, доктор медичних наук, лікар-хірург Бабляк Олександр Дмитрович, розповів про нові проєкти та створення благодійного фонду:

“Наразі мініінвазивні операції на серці – це унікальний метод, який дозволяє скоротити час на реабілітацію пацієнта. На сьогодні, Інноваційний центр хірургії серця та судин – єдине місце в Україні, де проводяться такі операції. Також з гордістю заявляємо, що мережа запускає благодійний проєкт всеукраїнського масштабу “Велике майбутнє маленьких сердець”. Відтепер діти з вродженими вадами серця, яким показані мініінвазивні операції, зможуть отримати їх безоплатно. Ми плануємо проводити 50 операцій на рік. Фінансування проєкту взяли на себе американський благодійний фонд, а також благодійний фонд “Добробут”. Операції будуть проводити в Інноваційному центрі хірургії серця та судин”.

Заступник медичного директора з хірургії, лікар-хірург Щербина Максим Володимирович зазначив, що у боротьбі з інсультом важлива кожна хвилина: “Інсультний центр – це координаційна частина ланцюга, звідки починається діагностика та надання термінової допомоги пацієнтові. Далі – хірургічне відділення, стаціонар та домашній догляд. Реабілітація пацієнта після виписки також проходить під контролем, тому можна сказати, що ми надаємо цілодобову допомогу нашим пацієнтам”.

Довідка: Медична мережа “Добробут” – приватна багатопрофільна лікарня, яка успішно працює в Києві з 2001 року та надає широкий спектр медичної допомоги як на первинному рівні, так і на рівні високоспеціалізованої медицини. Мережа об’єднує медичні центри та стаціонари для дорослих і дітей, службу невідкладної допомоги, стаціонар для дорослих з Центром неврології, Центр кардіохірургії, Клінічний центр онкології, Центр вертебрології, стоматологію, Центр дерматології та косметології, власна мережа аптек та Інноваційний центр хірургії серця та судин.

Більше інформації

Читайте Korrespondent.net в Google News

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись