• Чт. Сен 16th, 2021

У Києві військові проведуть навчання: можуть звучати «вибухи»

Авг 6, 2021

У Києві військові проведуть навчання: можуть звучати "вибухи"

Фото: АР (архивное фото) Киян попереджають про «вибухи» на території столиці

З 10 по 12 серпня військові під час навчань будуть використовувати холості набої і навчальні вибухові пристрої.

У Києві з 10 по 12 серпня пройдуть військові навчання, в зв’язку з чим можуть звучати «вибухи». Про це повідомляє прес-служба Шевченківської райдержадміністрації в Києві в п’ятницю, 6 серпня.

Згідно з рішенням головнокомандувача ЗСУ, в Києві з 7 по 13 серпня проведуть навчальні збори з практичним призовом військовозобов’язаних і резервістів територіальної оборони міста Києва — відпрацьовуватимуть практичні дії з оборони столиці.

Зокрема, будуть організовані навчання з використанням холостих набоїв і навчальних вибухових пристроїв.

«Тому киян просять не лякатися гучних звуків. Полігони в цей час будуть в оточенні правоохоронцями», — сказано в повідомленні.

Навчання пройдуть за такими адресами:

  •     навчальне місце №1 — виконання бойових завдань з оборони міста Києва (вул. Велика Окружна навпроти ЖК «Міністерський»);
  •     навчальне місце №2 — підтримка правопорядку і безпеки в місті Києві в місцях скупчення населення (пр-т Повітрофлотський, 41, біля будівлі Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації);
  •     навчальне місце №3 — охорона критично важливих об’єктів і комунікацій міста Києва (вул. Промислова, 4, ТЕЦ-5);
  •     навчальне місце №4 — охорона і забезпечення надійного функціонування органів державної влади (пр-т Повітрофлотський, 41, будівля Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації);
  •     навчальне місце №5 — розгортання штабу району територіальної оборони Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації та основного командного пункту окремої бригади територіальної оборони міста Києва (малий зал Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації);
  •     навчальне місце №6 — розгортання штабу району територіальної оборони Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та командно-спостережного пункту окремого батальйону територіальної оборони міста Києва (спортивний зал Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації).

Нагадаємо, що раніше біля Криму відбулися навчання за участю резервістів. Десантники ЗСУ відпрацювали дії на спостережних постах і їхнє посилення підрозділами резерву, а також знищення умовного противника.

Також повідомлялося, що в Чорному морі тривають навчання водолазів Дайв-2021. Військові шести країн відпрацьовують парні водолазні спуски на глибину понад 30 метрів з виходом за узгодженим режимом декомпресії.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись