• Вс. Июл 25th, 2021

У Києві вулиця Сагайдачного стане проїзною до кінця літа

Июн 19, 2021

У Києві вулиця Сагайдачного стане проїзною до кінця літа

Фото: из открытых источников Вулицю Сагайдачного відкриють для авто до кінця літа

Вулицю відкриють для авто у зв’язку з реконструкцією на Андріївській. Очікується, вона знову буде пішохідною з 20 серпня.

  У Києві вулиця Сагайдачного буде проїзною до кінця літа. Про це повідомляє заступник голови КМДА Валентин Мондрієвський у п’ятницю, 18 червня.   «Вже 21 червня Комунальна корпорація Київавтодор почне масштабну реконструкцію вулиці Андріївської. На час робіт рух на ній буде перекрито. Тимчасовий об’їзд організовують через вул. Сагайдачного», — написав Мондрієвський.   Також планують оновити вулицю Сагайдачного, але після завершення робіт на Андріївській.   «За цей рік ми повинні максимально підготуватися до проведення майбутньої реконструкції, провести всі експертизи й остаточно затвердити проект, в якому, зокрема, передбачатиметься і нова схема організації дорожнього руху на Подолі. Реновація Подолу — комплексний процес і охоплює багато складових. Тільки злагоджена робота всіх міських служб дозволить швидко завершити заплановані роботи і, нарешті, перетворити Поділ на справжню перлину столиці!» — додав Мондрієвський.   За інформацією Київавтодору, з 6:00 21 червня по 20 серпня на частині Андріївської вулиці перекриють рух транспорту. На першому етапі реконструкції вулицю оновлюватимуть між вулицями Боричів Тік і Сагайдачного. Рух на частині вулиці перекриють. Тимчасовий об’їзд буде організовано через вулицю Сагайдачного.  

У Києві вулиця Сагайдачного стане проїзною до кінця літа

    Нагадаємо, раніше в Києві перейменували низку вулиць і провулків. У столиці, зокрема, з’явився сквер Василя Сліпака, але зникли вулиці Саратовська і провулок Валентини Терешкової.   Також повідомлялося, що в Києві вперше за 55 років відремонтують міст Метро. Київрада затвердила угоду про підготовку кредитного фінансування ремонтно-реставраційних робіт моста Метро через Дніпро.  

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись