• Ср. Май 19th, 2021

У Києві з’явився найдовший мурал в Україні

Май 19, 2021

У Києві з'явився найдовший мурал в Україні

Фото: facebook.com/lossolomaskyiv У Києві відкрили найдовший мурал в Україні

Мурал з’явився завдяки спільній роботі активної частини спільноти мікрорайону, меценатам і людям, у яких парк стоїть на балансі.

У парку «Відрадний» в Києві відкрили найдовший мурал в країні. Довжина зображення — понад 77 метрів. Картина зображує історію створення парку в Солом’янському районі. Фото мурала у вівторок, 18 травня, розмістили в спільноті Los Solomos у Facebook.

«У столичному парку Відрадний відкрили найдовший в Україні мурал. Висота цього мурала — 2,87 метра, а довжина — 77,1 метр», — йдеться в описі мурала.

На малюнках зображені знакові місця парку, його історія та важливі цитати. Мурал включили до Національного реєстру рекордів України.

Підготовчі роботи розпочалися 20 квітня, а 5 травня ескізи почали наносити на стіну.

«Художник зобразив яблуневий цвіт, зелений лабіринт, міст, озеро, місцевих качок і навіть скульптуру «Життя», яку більшість студентів називає «Шара»», — йдеться в повідомленні.

Автором цього мурала є відомий київський графіті-художник Віталій Гідеон.

Раніше на околиці Запоріжжя на території Мокрянського кам’яного кар’єру створили найбільший в Україні мурал.

Також повідомлялося, що в Києві з’явився мурал із зображенням Симона Петлюри. Робота присвячена 140-й річниці від дня народження голови Директорії УНР, отамана українських військ і флоту.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись