• Вт. Май 18th, 2021

У метро Києва не пускають без спецперепустки

Апр 5, 2021

У метро Києва не пускають без спецперепустки

Фото: PavlovskyNEWS Спецперепусток видали 400 тисяч

З понеділка громадським транспортом можуть скористатися тільки жителі столиці зі спецперепустками.

На входах станцій метро в Києві у понеділок, 5 квітня, чергує поліція, яка перевіряє наявність спецперепусток для проїзду в громадському транспорті. Фото і відео суперечок через це публікують ЗМІ.

Так, PavlovskyNEWS повідомляє, що правоохоронці стоять для забезпечення громадського порядку. При цьому незадоволені люди періодично висловлюють претензії, оскільки не можуть дістатися на роботу.

У багатьох випадках причиною відмови є відсутність іменної спецперепустки. Люди пояснюють, що саме в такому вигляді їм видавали їх на роботі, хоча якраз в інтернеті такі документи продавалися без ПІБ.

«Не всі жителі столиці встигли отримати перепустки, тому багатьох завертають. Наприклад, жінка запевняє, що працює в лікарні, але документи отримати не встигла. Поліцейські радять їхати на таксі. До речі, медпрацівникам сьогодні ще можна їздити без перепусток, однак необхідно довести місце роботи», — йдеться в повідомленні.

     

Через це вагони метро практично порожні.

Як відомо, столична влада видала всього 400 тисяч спецперепусток на проїзд. Дані карантинні обмеження ввели в Києві щонайменше до 16 квітня.

Тим часом, київські таксисти в 2-2,5 рази підняли ціни, і щоб дістатися з лівого берега на правий, доведеться заплатити 300-600 гривень.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись