• Сб. Фев 6th, 2021

У МОЗ розповіли про смертність від COVID в Україні

Окт 17, 2020

У МОЗ розповіли про смертність від COVID в Україні

Фото: Getty Images В Україні смертність від коронавірусу не перевищує 2%

Рівень смертності в Україні, як і в усьому світі, поступово знижується. Серед українців він зараз не перевищує двох відсотків.

В Україні смертність від коронавірусу становить 2%, або навіть менше, а до летального результату заносять також смерть зараженого коронавірусом, але не від COVID-19. Про це повідомив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в інтерв’ю Радіо Свобода.

«Тобто людина померла, і, якщо у неї була діагностована коронавірусна хвороба, вона потрапляє в нашу статистику. Не внаслідок коронавірусної хвороби, а коли помер з коронавірусною хворобою. І у нас всерівно летальність сьогодні вже менше 2%», — пояснив Ляшко.

За його словами, незважаючи на те, що Міністерство охорони здоров’я не переглядало механізм підрахунку летальних випадків, смертність від коронавірусу в Україні залишається низькою.

Ляшко також зазначив, що смертність від коронавірусу знижується і в світі. Так, летальність в світі знизилася з 7% до 3%.

«Тобто лікарі вже знайшли певні підходи для виведення з критичного стану хворих на коронавірусну хворобу», — додав Ляшко.

Він також повідомив, що наступного тижня в Україні з’являться безкоштовні тести на COVID-19.

Крім того, Ляшко назвав умови для повернення до жорсткого локдауну.

Источник