• Вт. Ноя 24th, 2020

У МВС пропонують ввести повний локдаун

Ноя 20, 2020

У МВС пропонують ввести повний локдаун

Фото: gordonua.com Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко

Введені в Україні карантинні заходи — це напівзахід, який може закінчитися тим, що в Україні буде фіксуватися 25-30 тисяч хворих на день, вважає заступник міністра МВС.

Кількість інфікованих коронавірусом українців буде зростати, тому правильне рішення — напрацювати пакет підтримки бізнесу і піти на тритижневий локдаун. Про це в четвер, 19 листопада, в ефірі ток-шоу Ми всі — українці на телеканалі ZIK заявив заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

«Особисто моя думка, що «карантин вихідного дня» — ценесерйозно. Вчора відбулася зустріч міністра внутрішніх справ з відомим інфекціоністом пані Голубовською, яка чітко і ясно сказала, що карантин, який триватиме майже три тижні, не матиме жодного впливу на поширення коронавірусу. Необхідно, щоб було розірвано ланцюг розвитку захворюваності. Фактично вірус передається через контакт людини з людиною. І якщо продовжує працювати громадський транспорт, якщо ми закриваємо місця з підвищеним скупченням людей тільки на вихідні, а в інші дні вони працюють, то ланцюг вірусу зупиняється», — сказав заступник міністра.

Геращенко нагадав, що вже сьогодні кількість хворих на коронавірус перетнула позначку в 13 тисяч. На його думку, ця цифра буде збільшуватися.

«Правильне рішення — напрацювати пакет підтримки бізнесу, щоб підприємці змогли отримати втрачені доходи від закриття бізнесу, щоб були виплачені зарплати, і треба йти на тритижневий карантин. Все інше — це напівзахід, який може закінчитися тим, що у нас може бути зростання кількості хворих до 25-30 тисяч осіб на день», — заявив Антон Геращенко.

Раніше повідомлялося, що названий критерій успішності карантину на вихідних.

До цього стало відомо, що Кабмін напрацює законопроект про ведення бізнесу за жорсткого карантину.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись