• Ср. Дек 2nd, 2020

У ТКГ пояснили суть плану Б щодо Донбасу

Ноя 21, 2020

У ТКГ пояснили суть плану Б щодо Донбасу

Фото: dpsu.gov.ua У ТКГ розкрили ключову ідею в плані Б щодо Донбасу

Головна ідея полягає у введенні миротворців у регіон — це стане «потужним елементом контролю», вважають в українській делегації.

Основною ідеєю плану Б щодо Донбасу є введення миротворчого контингенту в регіон. Про це заявив радник української делегації в ТКГ Олексій Арестович в інтерв’ю tsn.ua в суботу, 21 листопада.

Водночас Арестович додав, що може говорити про план Б неофіційно, оскільки його обговорюють у кулуарах.

«І ключове слово там «миротворці»… ходить така легенда в кулуарах, що в 2016 році майже домовилися про миротворців, але хтось уперся з української делегації і план введення миротворців був зірваний. Ми зараз знайшли спосіб фактично забезпечити миротворців. Збільшення СММ ОБСЄ — це потужний елемент контролю», — сказав Арестович.

Нагадаємо, що раніше Україна підготувала 11 осіб для обміну з Росією до кінця року. Спочатку необхідно обміняти тих людей, списки яких підготовлені, вважає глава української делегації в Тристоронній контактній групі.

Також в Мінреінтеграції заявили, що реінтеграція Донбасу йде тільки разом з Кримом. Необхідно об’єднати кейси Донбасу і Криму, щоб мати перевагу в напрямку їх деокупації, заявив міністр.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись