• Ср. Янв 20th, 2021

У Зеленського назвали дипломатичні цілі на рік

Янв 2, 2021

У Зеленського назвали дипломатичні цілі на рік

Фото: facebook.com/president.gov.ua В ОПУ назвали три головні цілі дипломатії на 2021 рік

Пріоритети для української дипломатичної команди на наступний рік будуть визначати три мети.

Збереження і зміцнення міжнародної підтримки України — пріоритет номер один для дипломатичної команди країни в 2021 році. Про це заявив заступник керівника Офісу Президента України, дипломатичний радник президента Ігор Жовква в своїй статті, опублікованій в суботу, 2 січня, в Дзеркалі тижня.

Він також назвав інші основні цілі для України на наступний рік.

«Мир на деокупованому Донбасі, Крим в складі нашої держави, Україна — активний міжнародний гравець — це три ключові цілі, які визначатимуть пріоритети для дипломатичної команди України у 2021 році», — написав він.

При цьому дипломат зазначив, що збереження і зміцнення міжнародної підтримки України є пріоритетом номер один.

«Через розвиток активного двостороннього співробітництва зі стратегічними партнерами — США, Великобританією, Німеччиною, Францією, Канадою, Польщею, Литвою, Азербайджаном — ми будемо працювати над тим, щоб Україна завжди мала в своєму арсеналі достатньо зовнішніх інструментів і засобів для впевненого подолання світових викликів», — додав Жовква.

Нагадаємо, Жовква також назвав тактичні і стратегічні цілі України щодо Донбасу в році, що наступив і про повернення проблеми Криму на порядок денний.

Раніше міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що переговори в нормандському форматі ще «живі», але знаходяться «в медикаментозному сні».

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись