• Ср. Апр 21st, 2021

Україна піднялася за індексом сприйняття корупції

Янв 28, 2021

Україна піднялася за індексом сприйняття корупції

Фото: НАБУ

Аналітики Transparency International констатують деяке скорочення корупції в Україні. Країна набрала 33 бали за стобальною шкалою, де нуль означає максимальний рівень корупції, а 100 балів її відсутність.

В Україні за рік індекс сприйняття корупції зросло на дев’ять позицій і тепер країна займає 117 місце з 180. Про це в четвер, 28 січня, повідомляє прес-служба НАБУ.

Зазначається, що Індекс сприйняття корупції в Україні становить 33 бали, що визначило 117 місце з 180 країн. Transparency International сьогодні презентувало CPI-2020 року, згідно з яким Україна отримала на 3 бали більше, ніж торік, і піднялася на дев’ять позицій у глобальному рейтингу країн.

Довідка: Індекс сприйняття корупції — показник, що складається міжнародною неурядовою організацією Transparency International з метою відображення оцінки рівня сприйняття корупції аналітиками і підприємцями за стобальною шкалою. Складається щорічно з 1995 року. Індекс є оцінкою від 0 (максимальний рівень корупції) до 100 (відсутність корупції).

Україна піднялася за індексом сприйняття корупції

   

Нагадаємо, торік Україна впала в рейтингу сприйняття корупції, відкотившись до показників 2017 року.

Декількома днями раніше повідомлялося, що Україна потрапила в річний звіт ПАРЄ. Асамблея закликала Україну вжити заходів для зміцнення антикорупційних структур і утриматися від дій проти незалежності судової влади.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись