• Ср. Янв 20th, 2021

За «карантинною» допомогою звернулися понад 261 тисяча ФОПів

Дек 21, 2020

За "карантинною" допомогою звернулися понад 261 тисяча ФОПів

Фото: pixabay.com У Дії зареєстрували понад 261 тисячу заявок за допомогою ФОПам

Прийом заявок в додатку Дія вирішили продовжити до кінця року, щоб нею змогли скористатися більше українців.

Більш як 261 тисяча ФОПів оформили заявки в додатку Дія для отримання фінансової допомоги через карантин. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в Facebook в неділю, 20 грудня.

«З понеділка почався прийом заявок на виплату 8 тисяч гривень допомоги для ФОПів і найманих працівників, діяльність яких може бути припинена в період «карантину зимових канікул» в січні. На сьогодні вже понад 261 тисяча українців успішно оформили заявки через портал і додаток Дія», — сказано в повідомленні.

Цього тижня Кабмін підтримав продовження терміну прийому заявок до 31 грудня 2020 року, щоб цією програмою змогла скористатися максимальна кількість українців.

Як повідомлялося, українські ФОПи скаржаться, що отримують відмови в наданні фінансової допомоги через карантин. Так, додаток Дія відображає відмову у виплаті, посилаючись на невідповідність КВЕД — класифікацію за видом економічної діяльності.

Також в ДПС заявили про готовність законопроекту для ФОПів. У документ законодавчі зміни вносилися відповідно до вимог протестуючих представників бізнесу.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись