• Пн. Апр 19th, 2021

Зеленський назвав ОАЕ ключовим партнером України

Фев 14, 2021

Зеленський назвав ОАЕ ключовим партнером України

Фото: Скриншот Володимир Зеленський два дні проведе в Еміратах

Київ і Абу-Дабі ставлять на порядок денний все більш амбітні проекти, зазначив глава держави.

Двосторонні відносини між Україною і ОАЕ характеризуються як досить динамічні, і мають стабільну тенденцію до стрімкого розвитку. Ця країна — один з ключових партнерів Києва на Близькому Сході, заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю інформаційному агентству ВАМ (Emirates News Agency WAM), повідомляє прес-служба глави держави в суботу, 13 лютого.

«ОАЕ — один з ключових партнерів України на Близькому Сході, і наша країна приділяє особливу увагу розвитку відносин з Еміратами. Максимальне поглиблення і розширення двосторонніх відносин з ОАЕ є пріоритетом нашої зовнішньої політики», — сказав Зеленський.

Він зазначив, що країни поступово рухаються «до розширення горизонтів наших відносин завдяки постановці на порядок денний все більш амбітних проектів».

«Уже зараз я можу охарактеризувати відносини між Україною і ОАЕ як досить динамічні, і мають стабільну тенденцію до стрімкого розвитку. Свідченням цього є економічні показники, зокрема двостороннього товарообігу, стан договірно-правової бази (понад 30 двосторонніх угод і меморандумів про співпрацю), культурно-гуманітарне співробітництво», — додав Зеленський.

Він також зазначив «неймовірні зусилля Еміратів» у боротьбі з коронавірусом і подякував за надання гуманітарної допомоги Україні для протистояння COVID-19.

Нагадаємо, сьогодні Зеленський прибув в ОАЕ з офіційним візитом, який триватиме 14-15 лютого. Результатом переговорів має стати поглиблення співпраці між двома країнами і підписання низки документів.

Нагадаємо, цього тижня Володимир Зеленський став одним з перших, хто привітав ОАЕ з історичним успіхом — Емірати стали п’ятою країною в світі, чий космічний апарат досяг Марса.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись