• Пн. Сен 27th, 2021

Зеленський назвав свої головні досягнення

Авг 27, 2021

Зеленський назвав свої головні досягнення

Фото: president.gov.ua Зеленський розповів про три свої досягнення на посаді президента

До своїх здобутків президент відносить розвиток інфраструктури та появу в Україні однії з найпотужніших на сьогодні армій в Європі.

Президент України Володимир Зеленський виділив три своїх головних досягнення на посаді глави держави. Він зазначив, що це проміжні підсумки, нагадавши, що на нього чекає ще багато роботи. Про це глава держави в четвер, 26 серпня, сказав в програмі «Право на владу», яка вийшла на телеканалі «1+1».

Зокрема, український лідер назвав своїми головними досягненнями — суб’єктність країни, інфраструктуру і армію.

«Я роблю все, щоб нас поважали за кордоном, не тільки всередині нашої країни, щоб зважали на нашу думку, щоб ми були суб’єктом, щоб ми були разом, щоб за нас не вирішували питань… Суб’єктність України — раз, і Кримська платформа, і така кількість країн, яка приїхала. Друга історія — це інфраструктура. Я вважаю, що ганьба, якщо у тебе немає інфраструктури в країні. Третє — у нас одна з найпотужніших на сьогодні армій в Європі», — сказав Зеленський.

Володимир Зеленський став українським президентом навесні 2019 року після другого туру, в якому він переміг, набравши 73,22%.

Раніше соціологи встановили, що про розпад Радянського Союзу все ще шкодують 32% українців.

Українці назвали найбільші проблеми країни

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись