• Пт. Дек 25th, 2020

Зеленський про 2021 році: Буде легше

Дек 25, 2020

Зеленський про 2021 році: Буде легше

Фото: Офис президента Зеленський з пластунами

Наступний рік буде легшим, як для економіки, так і для громадян країни, вважає президент.

Наступний рік буде не таким важким, як нинішній, людям стане легше, вважає президент Володимир Зеленський. Своїми очікуваннями від 2021 року він поділився в інтерв’ю Фокусу.

«Цей високосний рік був непростий, він завжди складніший, жорсткіший. За новим році, для початку потрібно уточнити, для кого він буде важким. Для мене він буде таким же, як 2020-й, можливо, навіть важче. Все залежить, скільки викликів. Для людей, вважаю, буде легший. Йде символічний рік — рік 30-річчя нашої незалежності, це підйом духу, є чим пишатися», — сказав Зеленський.

Також він розповів про плани щодо святкування річниці незалежності України.

«Вважаю, що ми зробимо велике свято, у нас багато ідей. Думаю, що приїде багато іноземних лідерів, які поважають Україну», — зазначив президент.

В цілому він зробив оптимістичний прогноз щодо наступного року.

«Ми навчилися боротися з коронавірусом. Тому, думаю, людям буде легше. Прикро, що люди вже не так бояться і іноді не надягають маски. З іншого боку, добре, що вони не бояться і психологічно їм легше. Економічно також буде легше. Очікується підйом в економіці, невеликий, але буде», — вважає Зеленський.

Нагадаємо, 2021 рік розпочнеться для українців з посиленого карантину. Обмеження посилять з 8 по 24 січня. Дане рішення не скасовуватимуть, навіть якщо захворюваність на коронавірус буде падати.

Але Новий рік українці зможуть зустріти в ресторанах і кафе, оскільки Кабмін як виняток дозволив закладам громадського харчування працювати в новорічну ніч до 7:00.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись