• Сб. Фев 6th, 2021

Зеленський розпочав офіційний візит до Туреччини

Окт 16, 2020

Зеленський розпочав офіційний візит до Туреччини

Фото: Пресс-служба президента Украины Володимир Зеленський з дружиною Оленою прибули до Стамбула

Володимир Зеленський почне свій візит до Туреччини із зустрічі зі Вселенським патріархом Варфоломієм.

Президент України Володимир Зеленський прибув з офіційним візитом до Туреччини. Про це повідомляє прес-служба глави держави в п’ятницю, 16 жовтня.

Зазначено, що глава держави проведе зустріч з президентом Туреччини Реджепом Тайіпом Ердоганом.

«Сторони обговорять широкий спектр питань взаємовідносин між Україною і Туреччиною. Також буде підписано низку двосторонніх документів», — йдеться в повідомленні.

У свою чергу Укрінформ повідомляє, що незабаром після прильоту в Стамбул, кортеж Зеленського відправився в Вселенський патріархат. Там програмою візиту запланована спільна молитва за Україну в церкві Святого Георгія і зустріч зі Вселенським патріархом Варфоломієм.

Зустрічі на вищому рівні розпочнуться з особистого спілкування Зеленського і Ердоганом. Пізніше відбудеться зустріч делегацій в розширеному форматі.

На 17:00 заплановано початок церемонії підписання низки двосторонніх угод, після чого відбудеться спільна прес-конференція глав держав.

У складі української делегації міністр оборони Андрій Таран, міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко, заступник міністра закордонних справ Еміне Джапарова, заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тарас Качка, заступник міністра оборони Анатолій Петренко, командувач ВМС Олексій Неїжпапа.

Також в Стамбул прилетіли керівники провідних підприємств військово-промислового комплексу України: ВАТ Мотор Січ В’ячеслав Богуслаєв, ДП Івченко-Прогрес Ігор Кравченко, ПАТ ФЕД Віктор Попов.

Президента супроводжує дружина Олена Зеленська і керівник Офісу глави держави Андрій Єрмак.

Напередодні повідомлялося, що 16 жовтня Зеленський буде перебувати в Туреччині з одноденним офіційним візитом.

Нагадаємо, 13 жовтня уряд України схвалив підписання нової військової угоди з Туреччиною. Саме цей документ повинні підписати Зеленський та Ердоган.

Источник