• Сб. Фев 6th, 2021

Зеленський назвав армію запорукою миру в Україні

Окт 14, 2020

Зеленський назвав армію запорукою миру в Україні

Фото: Скриншот Володимир Зеленський сподівається на стабільну «тишу» на Донбасі

День захисника України — це день тих, хто протягом століть захищав рідну землю, а в 2014 році захистив країну від російської агресії, зазначив Володимир Зеленський.

Витрати на сектор безпеки та оборони України зростають. Тільки сильна армія буде запорукою подальшого миру в незалежній Україні. Про це в середу, 14 жовтня, сказав президент Володимир Зеленський під час виступу на церемонії складення присяги ліцеїстами Київського військового ліцею імені Івана Богуна та присвоєння почесних найменувань бойових військових частин.

«День захисника України — це день тих, хто протягом століть захищав нашу землю, а в 2014 році захистив Україну від російської агресії і продовжує захищати сьогодні. Ця війна принесла нам колосальні втрати. Найболючіші з них — це людські життя, життя найкращих синів і дочок нашого народу, які загинули за нашу незалежність, за Україну», — сказав Зеленський.

Він зазначив, що сьогодні робиться все можливе, «щоб припинити війну і не втрачати своїх героїв»

«Робимо все можливе, щоб в Україні настав жаданий мир. Сьогодні 80-й день, як оголошено припинення вогню і, незважаючи на спроби його зірвати, ми сподіваємося, що тиша на сході України буде стабільною і постійною», — зазначив президент.

Глава держави наголосив, що настання в Україні миру не означає, що влада перестане піклуватися про військо.

«Навпаки, сьогодні ми зосереджені на максимальному розвитку української армії. Ми збільшуємо видатки на сектор безпеки та оборони України, активно працюємо для посилення обороноздатності з нашими міжнародними партнерами… Тільки сильне військо буде запорукою подальшого миру і вільного розвитку нашої незалежної України», — резюмував Зеленський.

Нагадаємо, 14 жовтня відзначається День захисника України, День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці, а також день створення Української повстанської армії.

Це державне свято було встановлене указом президента України від 14 жовтня 2014 року. При цьому було скасовано святкування Дня захисника вітчизни 23 лютого.

Источник