• Чт. Ноя 26th, 2020

ЗМІ: Українці втратили інтерес до зміни роботи

Окт 19, 2020

ЗМІ: Українці втратили інтерес до зміни роботи

Українці в період коронавірусної кризи стали більше триматися за будь-яку наявну роботу, стверджують автори дослідження

При цьому істотно збільшилася кількість вакансій простих робітничих спеціальностей — кур’єрів, водіїв і логістів.

Плинність кадрів на українському ринку праці є однією з найнижчих за останні 10 років. Про це в понеділок, 19 жовтня, повідомило видання Лівий берег з посиланням на дослідження, проведене кадровим агентством GRC і консалтинговою компанією KPMG Ukraine.

За його даними, 71% роботодавців вдалося зберегти природну плинність кадрів під час карантину. При цьому істотно збільшилася кількість вакансій простих робітничих спеціальностей — кур’єрів, водіїв і логістів.

Попит на ІТ-фахівців під час карантину збільшився на 125%. Кількість ІТ-вакансій на ринку на 21% більша, ніж на початку епідемії, при цьому дефіцит кадрів зберігається. Найбільш затребувані digital-маркетолог, PPC-фахівець, IOS-розробник, HTML-верстальник, project manager, SMM-менеджер, SEO-фахівець.

На піку карантину кількість вакансій в готельно-ресторанній сфері становила лише 17% від докарантинних показників, в роздрібній торгівлі — 37-40%. Зараз кількість вакансій в готельно-ресторанному бізнесі становить 64-84% від докарантинного рівня, в роздрібній торгівлі — 80-101%.

Як повідомлялося, кількість осіб, які офіційно отримали статус безробітного, з 12 березня по 20 серпня зросла на 67% в порівнянні з тим же періодом 2019 року.

Источник